Kush Jemi Ne?

Shehu Car Rental is established in 2016 by offering correct service to the all customersOur slogan is “Quality, Correct and Accurate Service”.
Stafi yne eshte ne dispozicionin tuaj ne cdo moment.

Jemi te disponueshem per tju shpjeguar dhe ofruar opsionet me te mira, keshtu qe qendrimi juaj ne Shqiperi do te jete komod. Ofrojme gjithashtu makina me qera afatgjate!

Perjetoni lehtesine e gjetjes se makines me qera. Ne ofrojme modele te ndyshme makinash me cmime konkurrues ne treg si dhe ne gjendje shume komode pune.

Makinat tona jane gjithashtu te pershtatshme per udhetime biznesi apo familjare. Shehu Car Rental eshte gjithmon aty per tju ndihmuar ju ne cdo qytet te Shqiperise!
Ne gjithashtu ofrojme sherbim servisi per makina. Eksperience shumevjecare qe prej vitit 2001. Ofrojme e gjithe sherbimit e servisit!